Bize Ulaşın : 0542 841 3812
Mail : info@corludemircelik.com
| | | |
Hakkımızda

Çorlu Demir Çelik ve Bakır Bronz ; Demir , Çelik - Bakır , Bronz sektöründe 12 yıllık tecrübe ve deneyime sahibiyiz. Demir  ve Çelik ürünlerini ithalat yaparak Türkiye iç pazarına satış ağımız ile hizmet veriyoruz. Trakya Bölgesi Edirne, Kırklareli, Tekirdağ, Çorlu, Çerkezköy, Silivri Bölgelerinde Hizmet veriyoruz. 2379, 2344, 2714, 4140, 4340, 8620, 2738, 2311, 2312 Soğuk iş Takım çeliği , Sıcak iş Takım çeliği, Islah Çeliği, Sementasyon Çeliği,  Plastik Kalıp Çeliği, İmalat Çeliği, St52, St37, 1040, C45, Çelik Çekme Borular, Dikişli, Dikişsiz Borular. Sert Bakır Alaşımları Çeşitleri,  Alüminyum Bronzları , Kalay Bronzlarını kendimiz üretim yapıyoruz. Genel Endüstrinin tüm kullanım alanları için Bakır, Bronz, Çelik  alaşımlı malzemeleri Teknik çiziminize göre montaja hazır parça olarak işlemesini yapabiliyoruz. Burada listelenmeyen alaşımlara ve boyutlara ihtiyacınız var ise Bize Ulaşın! Kişisel bir danışma için hizmetinizdeyiz, sizi yeteneklerimiz konusunda ikna etmeyi ve sizin için güvenilir ve yetkin bir ortak olmayı dört gözle bekliyoruz. Satış öncesi ve sonrası her türlü sorunuzla ilgilenmekten mutluluk duyarız ve ürünler ve uygulamalar hakkında teknik tavsiyeler sunabiliriz. Yönetici Engin CAN

Misyonumuz


Dünya da artık herşeye çok çabuk erişebiliryorsunuz. Demir Çelik sektörün de Trakya bölgesine anlık çelik servisi verme amacı ile kurulmuş bulunuyoruz. Azmimiz ve içimizdeki ateş hiç sönmedi sönmeyecek. Şirketimiz zaman içerisinde kurumsal olma yolunda bugünden planlarını yapmıştır.


Vizyonumuz


Önce ülkemiz , sonra şirketimiz ve çevremiz için ileriye dönük altyapı planlarını yaptık, vazgeçmeden çalışmak ve yeni fikirler üretmek.